Studenten helpen bij herdenking Kamp Amersfoort

“Interessant om oud-gevangenen te ontmoeten”, vond Esmee. Zij is een van de vijftig studenten van onze School voor Toerisme, Recreatie en Evenementen die op 19 april tijdens de herdenking van Kamp Amersfoort hielpen in de organisatie, begeleiding en catering.

Kamp Amersfoort

RTV Utrecht was er ook, en vroeg de studenten wat het met hen deed. “Bijzonder om mee te maken”, vonden ook Quincy en Esther. En Lotte vond het “interessant om ambassadeurs van verschillende landen te spreken en het is fijn om mensen te kunnen helpen”.

Zo blijft ook de jonge generatie betrokken bij de geschiedenis van Amersfoort met de blik naar de toekomst.

Jaarlijks wordt hier herdacht dat Kamp Amersfoort op 19 april 1945 werd overgedragen aan het Nederlandse Rode Kruis. Op 20 april verlieten de kampbewakers het kamp. Vanaf dat moment waren de aanwezige voormalige gevangenen vrij!

Kamp Amersfoort

Privacy-instellingen

Wij optimaliseren graag onze website, daarom maken wij gebruik van cookies. Wijzig je voorkeuren of bekijk ons privacybeleid.

Privacybeleid | Sluiten
Instellingen